Ассистенты: Васюта, Рівне ; Боклажко, Київ

Карпати1:2Ворскла
Батіста 45 Груміч 7, Кондратюк 55
Тлумак, Федорів, Іщенко, Распопов, Пшеничних, Худоб'як, Кобін, Годвін (Фещук 72), Шмаков (Бобилєв 56), Батіста (Тимчишин 46), Ідахор Пятов, Даллку, Стоян, Цуррі (Чижов 85), Джурічіч, Медведєв, Ярмаш, Лікіою (Кондратюк 50), Кравченко, Маркоскі, Груміч (Попов 82)
Вилучення: Іщенко 45 Попередження: Груміч 45, Цуррі 64, Чижов 89
Вперше у цьому сезоні „Карпати” програли на власному полі. Відразу варто сказати, що шансів на перемогу у „зелено-білих” не було, оскільки практично не було ударів по воротах П’ятова. Натомість, „Ворскла” мала достатньо моментів для того, аби збільшити доволі хиткий рахунок.

Гра у „Карпат” розклеїлася після перерви, коли львів’яни вийшли на поле удесятьох. Що саме трапилося між Іщенком та Грумічом мало хто бачив – усі спостерігали за м’ячем, а той був в іншій частині поля. Сербський нападник лежав на траві і корчився від болі (?), а до карпатівського захисника підбігло чимало гравців „Ворскли”. За кілька секунд, біля бровки поля, вже скупчилися усі гравці. Суддя Шебек пішов радитися з боковим арбітром. Після цього, Груміч побачив перед собою жовту картку, а Іщенко – червону. Очевидно, колишній капітан української молодіжки відмахнувся від серба.

Якби не цей прикрий для „Карпат” епізод, усе могло б скастися по-іншому. Буквально хвилину перед цим, вже у компенсований арбітром час, Батіста, після ювелірного пасу Худоб’яка та невпевненої гри П’ятова, рахунок у грі зрівнює. Відкрив його на 7-ій хвилині вже згадуваний на початку Груміч. Він відгукнувся на передачу з глибини поля, на швидкості поборовся з Распоповим і проштовхнув м’яча повз Тлумака. Це – перший гол серба в українському чемпіонаті.

У першому таймі, біля воріт „Ворскли” виникали пожежі. Кобін з лівого флангу точно перевів м’яча на правий. Захисник полтавчан повинен був розрядити ситуацію, але промахнувся і м’яч потрапив до Худоб’яка. Ігор „поклав” на газон Цуррі, але пробити йому не вдалося – албанець швидко піднявся і ліквідував небезпеку. За кілька хвилин, „Ворскла” відповідає небезпечною атакою – Груміч легко пройшов половину карпатівського захисту, але пробити йому не вдалося - в останній момент Годвін вибив м’яча у підкаті.

Після вилучення Миколи Іщенка, його тезка і головний тренер „Карпат” Олександр Іщенко знімає з поля автора голу – Батісту. Замість нього виходить Тимчишин і займає позицію лівого захисника. Пшеничних, який грав там до перерви, зміщується в центр. У нападі залишається лише Ідахор. Може Лакі й скинув кілька кілограмів за цю гру, бігаючи за захисниками „Ворскли”, але м’яч опинявся у нього лічені рази. Не найкращу гру зіграв і Шмаков – він постійно помилявся при передачах та прийомі, за що був замінений на Бобилєва. Останній міг забити – після передачі Кобіна, Бобилєву ніхто не заважав, залишалося лише потрапити у ворота. Натомість, він запустив „круглого” над перекладиною.

На той час „Ворскла” уже перемагала – замість румуна Лікіою, на поле вийшов Кондратюк. Після передачі Кравченка з правого флангу, він, в один дотик, забиває головою. 1:2 – для „Карпат” гірше не придумаєш: програвати у меншості на рідному стадіоні. Трохи раніше, забити міг Кравченко, після грубої помилки Федоріва, який „загубив” полтавського хава. Переможцем з виходу сам-на-сам вийшов Тлумак. Кравченко мав ще одну хорошу нагоду. Попов, який вийшов на заміну, потужно пробив, Тлумак відбив м’яча перед собою, де першим виявився Кравченко. Забити гол йому ніхто не заважав, але удав не вийшов.

Тим часом, карпатівська атака мовчала. Вихід Фещука за 15 хвилин до фінального свистка нічого не змінив – полтавські захисники з Албанії без особливих труднощів забирали м’ячі і при першій ліпшій нагоді тягнули час.

Олександр Іщенко, головний тренер „Карпат”: "Ми ретельно готувалися до цієї гри, передивлялися матчі „Ворскли”. Після перемоги у Маріуполі, я попереджав команду, що „Ворскла” добре грає на виїзді. Але одна справа – розмови... Сьогодні ми грали на дуже низькому рівні. Те, що зробив Іщенко... Як то кажуть, катюзі по заслузі. Знову наступаємо на ті ж граблі. Я вже говорив, що головна риса футболістів – менталітет. Я не знаю, чому Шмаков і Кобін у такий складний для команди час йдуть не на лаву запасних, після заміни, а у роздягальню. На сьогодні рівень Шмакова відповідає чемпіонату області. А Кобін у цій грі припустився 75% браку".

Віктор Носов, головний тренер „Ворскли”: "Турнірна позиція, що її займає наша команда змушує грати на перемогу у кожному матчі. Сьогодні була рівна гра, могла бути нічия, але нам трохи більше пощастило. Далі у нас серйозний графік – 19-го числа летимо на кубкову гру проти „Титана”, а 22-го приймаємо київське „Динамо”. Тож, дуже добре, що вдалося взяти три очки".